yu_timoshenko


Юлія Тимошенко + Блок Юлії Тимошенко


Share Next Entry
До політичного портрета Блоку Юлії Тимошенко
yu_timoshenko
Дмитро Чобіт. Монолітне болото, або ЗАТ БЮТ ( Юлія Тимошенко + Блок Юлії Тимошенко )
Поштовх до написання цієї праці дав виборчий список Блоку Юлії Тимошенко; сам факт його складання і затвердження став краплею, яка остаточно розвіяла сумніви у щирості дій та намірів Юлії Тимошенко щодо побудови дійсно Української держави... Почесні місця списку зайняли усілякі кучмісти, олігархи, маловідомі особи та й просто пройдисвіти, а люди, які роками відстоювали і захищали від них Україну, опинилися далеко позаду — вони потрібні теперішньому керівництву партії лише як прикриття та для задурювання виборця.
http://farysei.webs.com/boloto.html

Дмитро Чобіт. Фарисеї ( Юлія Тимошенко + Блок Юлії Тимошенко ), або неоголошена війна Україні
Книга розповідає про причини розколу помаранчевої команди та боротьбу за владу в сучасній Україні, висвітлює маловідомі, а то й цілком приховані сторони діяльності деяких політиків, зокрема, лідера виборчого блоку свого імені Юлії Тимошенко та її оточення ( Блок Юлії Тимошенко ) .
http://farysei.webs.com/farysei.html

Дмитро Чобіт. Ананас, або новий план захоплення Києва
Михайло Юрійович Бродський разом із Юлією Тимошенко та Олександром Турчиновим творять колопартійний триумвірат, який вирішує всі питання. Більше того, М. Бродський у штабі Юлія Тимошенко виконує найбільш делікатну місію та особисто впливає на прийняття різноманітних рішень.
http://farysei.webs.com/ananas.html

Дмитро Чобіт. Макуха, або Штрихи до політичного портрета Блоку Юлії Тимошенко ( Юлія Тимошенко + Блок Юлії Тимошенко )

Постійні скандали і роздори у вищих ешелонах української влади деморалізують народ, ведуть до розколу країни, підривають авторитет України у світі. На прикладі аналізу гострого протистояння за період травня-червня 2008 р. автор приходить до висновку про деструктивну роль «Блоку Юлії Тимошенко».
http://farysei.webs.com/makuha.html

Братва Юлії Тимошенко ( Блок Юлії Тимошенко )
Суб'єктивна вибірка публікацій як додаток до "Макухи..." Дмитра Чобота.
http://farysei.webs.com/bratva.html

Дмитро Чобіт. Нарцис, або або Штрихи до політичного портрету Віктора Медведчука
Перед нами книжка, яка вражає документальною достовірністю фактів. Не розслідуванням глибших невидимих причин і наслідків, а елементарним оприлюдненням документів і фактів, що лежать на поверхні. Просто дивуєшся: усім знайома постать першого віце-спікера парламенту Віктора Володимировича Медведчука, а по суті ми про нього нічого не знаємо. Навіть в межах радянської "Особової картки по обліку кадрів" (Євген Сверстюк).
http://farysei.webs.com/narciss.html

Богдан Дем'янчук. Народ не візьмеш на макуху!
Про презентацію книги Дмитра Чобота "Макуха...". Екс–депутат Дмитро Чобіт після "Нарциса" у своїй новій книжці додає досі не відомих штрихів до портрету Юлії Тимошенко ( + Блок Юлії Тимошенко ).
http://farysei.webs.com/makuha2.htm

Битва за Україну. Степан Хмара про БЮТ ( Блок Юлії Тимошенко + Юлія Тимошенко )
...серед політиків першої величини Юлія Тимошенко становить загрозу для національної безпеки України. ...Доля держави, народу для Юлії Тимошенко це пустий звук і більше нічого. Її головна мета — досягти найбільшої влади, стати першою особою в державі. ...Її треба зупиняти поки не пізно.
http://farysei.webs.com/lycemiry.html

Остап Кривдик. Феномен Юлії Тимошенко ( + Блок Юлії Тимошенко )
...Вона — досконало спозиціонований політмаркетинговий продукт, капіталізований бренд, доповнений харизматичною особистістю. Це — висока технологія політики. ...Не сотвори собі кумира, каже Біблія. Тим, хто хоче вийти за межі матриці серіалу-віри-казки, рекомендую заміняти " Юлія Тимошенко " у новинах на, наприклад, "Брітні Спірс". Тоді краще видно, як обігруються емоційні аргументи, як маніпулюється настроєм, як описується противників. І виключати по закінченню милополітичної драми телевізор.
http://farysei.webs.com/fenomen.html

Юлія Тимошенко ( Юлія Тимошенко + Блок Юлії Тимошенко ) у дзеркалі ЗМІ.
Лінки 1960 - 27 ноября. Днепропетровск. Родилась Юлия...
http://farysei.webs.com/yuliya.html

Виборчий список Блоку Юлії Тимошенко у 2007 році
http://farysei.webs.com/staff.html

Лохотрон (хрестоматія для українців). Лінки
Допоки будуть дурні, доти будуть і шахраї
http://farysei.webs.com/lohotron.html

  • 1
Здравствуйте, меня зовут Игорь Виноградов, живу в небольшом городке Украины, Донецкой обл. Моя жизнь полна путешествий, в которых я могу любоваться удивительным миром природы. Дивная красота природы, сливаясь с искусственной красотой мегаполисов, дает мне чудесный повод видеть и оставлять в памятных фотографиях эту жизнь. Фотография является для меня способом выражения моих чувств, мыслей, ощущений, эмоций, которыми я могу поделиться со всеми. Если вам интересен мой блог - добавляйте в друзья, буду рад общению.)

  • 1
?

Log in